Garanti metody FunnelMind

Metoda FunnelMind je výsledkem dlouhodobé spolupráce společnosti DMC management consulting, s.r.o. a YELLOW POINT, spol. s r.o. Podnětem k jejímu vzniku byla realizace celé řady specifických projektů definovaných společně s HR manažery v různých společnostech.

DMC management consulting s.r.o. je společnost zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení lidských zdrojů.

Klienty společnosti DMC management consulting s.r.o. jsou společnosti, které procházejí změnami - organizační struktury, managementu, rozrůstáním nebo útlumem obchodních aktivit a chtějí efektivně využívat lidské zdroje k úspěchu a stabilitě podnikání.

DMC management consulting má zkušenosti z projektů ve výrobních společnostech, finančních institucích (banky, pojišťovny, leasing, spotřebitelské úvěry), FMCG, retailu, farmacii – a to jak v České republice, tak i v zemích střední a východní Evropy.

Yellow Point, spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se sídlem ve Špindlerově Mlýně a působností nejen po celé České republice, ale i v zahraničí.

Hlavní náplní činnosti společnosti Yellow Point spol. s r.o. je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce. Dlouholeté zkušenosti v této oblasti a široké technické zázemí umožňují nabídnout klientovi kompletní organizační zajištění akce (program, zajištění ubytování, stravování, pozvánky, služby fotografa,…) a VIP servis.