Realizované projekty

Akce: BIKE FUN - 13.11. 2013

Úvodního workshop, byl zahájen zábavnou formou prostřednictvím metodiky FunnelMind. V rámci programu jsme pozitivně hodnotili týmovou spolupráci, spojení sil při závodu, nadšení, pozitivní atmosféru a jasný cíl = vytvoření společného produktu.

Děkujeme realizačnímu týmu Yellow Point a DMC za organizaci celé akce.

Akce: Varroc Lighting Systems 8.-9.11. 2013

Zpětná vazba je od účastníků velmi pozitivní. Kombinace pohybu, ucelené hry protkané neustálou komunikací a řešením nestandardních situací s následnou aplikací poznatků do pracovní praxe byla opravdu jedinečná. Kolegové , kteří na akci nejeli teď dost litují J Rádi si podobnou akci zopakujeme!

PhDr. Lucie Němcová - Specialista vzdělávání

Brisk Tábor a.s.

V rámci projektu vedeného metodou FunnelMind jsme měli možnost hrát si :-) Hru jako takovou jsme v prvních dvou etapách dost podcenili. A stálo nás to následně mnoho sil, abychom situaci zachránili. Mám-li to stručně shrnout, připomněli jsme si nejdůležitější pravidlo: musíme vždy dopředu dobře analyzovat, dobře plánovat a dobře rozkládat síly.

Poučili jsme se a ještě u toho byla legrace – parádní záležitost.

Milada Markvartová – personální ředitelka

www.brisk.cz

TYCO Electronics EC Trutnov s.r.o.

DONALDSON CZECH REPUBLIC, s. r. o.

Ve dnech 10. a 11. září 2010 jsme měli možnost prožít dva nezapomenutelné dny, strávené spolu s organizátory programu společností Yellow Point a DMC management consulting v Loučné pod Klínovcem v areálu hotelu Nástup.

Cílem programu Funnel Mind bylo zejména posílení, nastartování a zlepšení spolupráce v projektových týmech, podpoření komunikace mezi zaměstnanci a použití asertivních technik v praxi. Naší společnou aktivitu jsme tedy nazvali Týmová spolupráce a etika na pracovišti – „Ztracený obraz“.

Do lákavého projektu se zapojilo 44 zaměstnanců ze všech oddělení napříč společností. V průběhu programu jsme podpořili týmového ducha, vzájemně si ověřili komunikační schopnosti, využili asertivní techniky při spolupráci na jednotlivých úkolech a posílili efektivní řešení konfliktů, což je pro všechny velkým přínosem.

Velmi si ceníme profesionálního přístupu instruktorů a lektorů, kteří pro nás připravili tak zajímavý, záživný a příjemný program. Pro všechny zúčastněné zaměstnance se tato akce stala nezapomenutelným zážitkem, na který budeme dlouho vzpomínat.

Program Funnel Mind je výborný nástroj a doporučujeme jej všem, kteří chtějí podpořit své zaměstnance a dosáhnout společných cílů.

Děkujeme tímto realizačnímu týmu společností Yellow Point a DMC, za profesionální a efektivní předání zkušeností a zajištění hladkého průběhu celé akce a také personálu hotelu Nástup za jejich služby a příjemné zázemí během našeho školení.

Ing. Lucie Mihalovová | HR Officer - Koordinátor vzdělávání
www.donaldson.com